Nutrigen Supra

Nutrigen Supra

Nutrigen Supra Maxivitamin & Maximineral Shurup përmban 13 vitamina dhe 10 minerale. Përdorimi Foshnjat 6-12 muajsh : 5 ml/ditë (…
Ferromixin Sprinkles

Ferromixin Sprinkles

Shtesë ushqimore me përmbajtje hekuri, acidi folik, vitaminë A, vitaminë C dhe Zink. Gjenerata e re e suplementit të hekurit…
Nutrigen Babytamin

Nutrigen Babytamin

Suplement me 13 vitamina dhe 6 minerale në trajtë pikash per të ndihmuar bebet në rritjen dhe zhvillimin e shpejtë…
Nutrigen Omega

Nutrigen Omega

Suplement ushqimor me përmbajtje të lartë të vajit të peshkut në DHA dhe EPA hipoalergjik dhe i purifikuar. Përmban 4…
Nutrigen Bonidenti

Nutrigen Bonidenti

Përmban vitaminë D 400 UI dhe fluor për të përmbushur nevojat ditore të foshnjave për rritjen normale të dhëmbëve dhe…
Nutrigen Growmega

Nutrigen Growmega

Suplement ushqimor me përmbajtje të vajit të peshkut ,L- argininës, zinkut, vitaminës A, vitaminës D dhe vitaminës K. Kontribuon në…
Lactavin

Lactavin

Vitavin lactavin pasuron qumështin e gjirit me lëndë ushqyese si: vaj peshku, 11 vitamina, 8 minerale, 18 aminaocide dhe fibra.…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt