Brainil

Brainil

Permireson neurotransmetimin dhe eficiencen mikrovaskulare Tableta te veshura, kuti x 30 tableta Perberja L – acetilkarnitine 500mg Ginkgoselect Phytosome 80mg…
Enterovital

Enterovital

Flakone njedozesh, kuti x 8 flakone Bustina 2.5g, kuti x 10 bustina Perberja 1 flakon permban: Fermente laktike 7,5 mld;…
Smectidral

Smectidral

Dispozitiv mjekesor Diosmectite 3g + elektrolite Pluhur per suspension oral ekstempore Paketim me 30 bustina Me veprim antidiarreik per gastroenteritet…
Viscoflu

Viscoflu

Aktivitet mukolitik superior per mireqenien e rrugeve respiratore Bustina 3g, kuti x 20 bustina Perberja N-acetil-L-cisteina 200mg Seratiopeptidaze (Serrazimes®) 33mg…
Viscoflu  spray nazal

Viscoflu spray nazal

Përbërësit aktivë: Është një solucion hipertonik i NaCl të3% + n-acetylcisteine ne nje pH fiziologjik. Indikacionet Viscoflu përdoret për fluidifikimin…
Viscoflu Ampule

Viscoflu Ampule

Dispozitiv Mjekesor NaCI 3% + N-acetilcisteine 300mg Tretesire hipertonike per nebulizim dhe inhalacion Paketim me 10 ampula Veprim i dyfishte…
Liovital AD

Liovital AD

Rikuperon rritjen normale Flakon, kuti x 7 flakone Perberja Vitamine A 1200mcg-Vitamine D 7.5mcg Ekstrakt poline 30mg Indikacionet/Karakteristika Indikohet per…
LioVital Plus

LioVital Plus

Flakon, kuti x 10 flakone Perberja Ginseng (Panax ginseng) ekstrakt i thate rrenje 10% Guarana (Paulinia cupana) ekstrakt gjysem i…
LioVital Mirtillo

LioVital Mirtillo

Flakon, kuti x 8 flakone Perberja Vaccinium Myrtillus e.s. (ekstrakt boronice) 228mg Vitis vinifera e.s. (ekstrakt rrushi) 57mg Polene e.s.…
Emacrit

Emacrit

Dispozitiv mjekesor Perbersit aktiv Ferro saccarato Fe3+ 79 mg(30mg) | Vitamine C 70mg | Vitamine B6 3mg Acid folic 300mcg…
Ginestra

Ginestra

Rikthim i shpejte i aciditetit dhe rikuperim i atrofise se mureve vaginale 14 ovula vaginale Perberja Laktobacil acidofil 500.000.000 U.F.C.…
Venolen Idrogel

Venolen Idrogel

Xhel, tub 40ml Perberja • Trokserutine 1% • Eskine 1% (ekstrakt geshtenje e eger) • Glukozaminoglikani 0.6%. Indikacionet/Karakteristika Venolen Idrogel…
Venolen Plus

Venolen Plus

vepron shpejt ne dhimbjet dhe edemat lokale, mund te perdoret gjate shtatezanise Tablete e veshur, kuti x 20 tableta Perberja…
B Vital Totale

B Vital Totale

Te gjitha vitaminat B dhe acidi folik, ne doza te balancuara. Pa sheqer dhe glutine Tableta eferveshente, kuti x 20…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt