Farmacia 5

 

Adresa:

Rr. "Llazi Miho" , Pallati Nr.6, Kati I, Dyqani Nr.2, Kombinat, Tirane

Kontakt:

Tel: +355 (0) 4 2350411
Mob: +355 (0) 69 2065206
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

IMG 8571
IMG 8575
IMG 8713
IMG 8717
IMG 8724
IMG 8734
IMG 8736
IMG 8749
IMG 8757


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt