Farmacia 3

 

Adresa:

Bulevardi Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr.215,
Tirana, Albania

Kontakt:

Tel: +355 (0) 4 2265241
Mob: +355 (0) 696077702
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

 

Galeria:

IMG 8469
IMG 8470
IMG 8481
IMG 8489
IMG 8494
IMG 8504
IMG 8528
IMG 8530
IMG 8541
IMG 8571
IMG 8575

 


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt