Farmacia 1

Adresa:

Bulevardi "Zogu i Pare", Nr.53/1, 1001, Tirana, Albania

Kontakt:

Tel: +355 (0) 4 2248899
Mob: +355 (0) 694023787
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

 

Galeria:

IMG 8185
IMG 8187
IMG 8190
IMG 8196
IMG 8223
IMG 8229
IMG 8236
IMG 8240
IMG 8261
IMG 8263
IMG 8320
IMG 8429
IMG 8439
IMG 8448
IMG 8460


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt