Farmacia 2

 

Adresa:

Rr. Fran Bardhi, perballe Kristal Center, Komuna e Parisit, Tirana, Albania

Kontakt:

Tel: +355 (0) 4 48 03 665
Mob: +355 (0) 696075390
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

IMG 8588
IMG 8593
IMG 8600
IMG 8603
IMG 8609
IMG 8619
IMG 8623
IMG 8636
IMG 8657

 


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt