Hydratime Plus 50ml

Hydratime Plus 50ml

Krem hidratues per fytyren dhe qafen me efekt te zgjatur, me filter mbrojtes qe mbron lekuren nga rrezatimi UVA dhe rivendos ekuilibrin fiziologjik te lekures.

Perdorimi:

Te aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne lekure te pastruar.

Per nje efekt intensiv ushqyes dhe hidratues, aplikoni NUTRITIME PLUS gjate nates.


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  |  

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania always dedicated to offer quality products and services with a wide range of pharmaceutical products and the representation of well known companies.

(+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Our Pharmacy Opening

Mon - Sun
8:00 to 00:00

Get Connected