Hydratime Plus 50ml

Hydratime Plus 50ml

Krem hidratues per fytyren dhe qafen me efekt te zgjatur, me filter mbrojtes qe mbron lekuren nga rrezatimi UVA dhe…
Nutritime Plus Cream 50ml

Nutritime Plus Cream 50ml

Krem me veprim te fuqishem ushqyes per fytyren dhe qafen. Gjithashtu, ka efekt zbutes dhe hidratues. Perdorimi i rregullt zvogelon…
Aknicare SR Skin Roller 5ml

Aknicare SR Skin Roller 5ml

Mundeson shpejt zhdukjen e akneve. Mund te perdoret per te ndaluar formimin e zonave te lokalizuara te mbingjyrosura (mbipigmentuara). I…
Terproline Face Cream 50ml

Terproline Face Cream 50ml

Krem i perditshem per lekuren e fytyres dhe qafes qe permireson dhe ruan ne gjendje te mire elasticitetin dhe tonifikimin…
Terproline EGF Cream 30ml

Terproline EGF Cream 30ml

Eshte nje formule e re qe kombinon efektin e kolagjenit, acidit hialuronik, fibronektines me Faktorin Epidermal te Rritjes (EGF) ne…
Synchrovit Face Cream 50ml

Synchrovit Face Cream 50ml

Krem me veprim intensiv per zhdukjen e rrudhave te fytyres, per perdorim te perditshem ne fytyre, ne qafe dhe ne…
Synchrovit Contour Eyes & Lips

Synchrovit Contour Eyes & Lips

Emulsion intensiv per zhdukjen e rrudhave ne menyre specifike ne zonen e ndjeshme per rreth syve dhe buzeve. Per perdorim…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  |  

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania always dedicated to offer quality products and services with a wide range of pharmaceutical products and the representation of well known companies.

(+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Our Pharmacy Opening

Mon - Sun
8:00 to 00:00

Get Connected