Nurofen Express

Nurofen Express

Permbajtja: Çdo tablete e veshur me film permban 256 mg ibuprofen (si natrium ibuprofen) – per veprim me te shpejte…
Nurofen Cold & Flu

Nurofen Cold & Flu

Nuk ka asgje me te forte per dhimbjen dhe bllokimin e rrugeve te frymemarrjes gjate gripit ose ftohjes. Nurofen Cold…
Nurofen for Children

Nurofen for Children

Çlirim i shpejte nga simptomat e gripit dhe ftohjes se zakonshme Fillon te veproje brenda 15 minutave per uljen e…
Gaviscon shishe 500ml

Gaviscon shishe 500ml

Gaviscon ofron lehtesim te shpejte nga dhimbja, sikleti dhe dispepsia per shkak te refluksit gastroezofageal. Substanca aktive dhe ekscipientet Ai…
Gaviscon  24 tableta/kuti

Gaviscon 24 tableta/kuti

Gaviscon ofron lehtesim te shpejte nga dhimbja, sikleti dhe dispepsia per shkak te refluksit gastroezofageal. Substanca aktive dhe ekscipientet Ai…
Strepsils  Honey and Lemon

Strepsils Honey and Lemon

Karamele Strepsils me Mjalte & Limon Per te lehtesuar fytin e inflamuar, me shije mjalti dhe limoni. Permban nje kombinim…
Strepsils Plus

Strepsils Plus

Karamele per fyt te inflamuar, te dhimbshem dhe infeksionet e gojes • Veprim i dyfishte • Ka efekt te shpejte-brenda…
Strepsils Strawberry Pa Sheqer

Strepsils Strawberry Pa Sheqer

Karamele Strepsils, me shije luleshtrydhe Qeteson dhe zbut dhimbjen e fytit. Pa sheqer. Nese preferoni nje karamele pa sheqer, perdorni…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  |  

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania always dedicated to offer quality products and services with a wide range of pharmaceutical products and the representation of well known companies.

(+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Our Pharmacy Opening

Mon - Sun
8:00 to 00:00

Get Connected