Arthrosis

Arthrosis

Arthrosis eshte nje suplement ushqimor specifik me nje formule sinergjike qe përmban glukozamine, kondroitine, kolagjen, kompleksin MSM, turmerik si dhe…
Calcium Plus

Calcium Plus

Ca 400 mg + Mg 130 mg + D3 2,5μg SUPLEMENT me Kalcium , Magnezium dhe Vitamine D3 Pjesa me…
Coenzyme Q10

Coenzyme Q10

Coenzyme Q10 30 mg SUPLEMENT USHQIMOR me Koenzime Q10 Koenzima Q10, gjithashtu e njohur si ubiquinone gjendet normalisht tek te…
Glucosamine – Chondroitin

Glucosamine – Chondroitin

Glukozamine: komponent i kartilagos se kyceve. Kondroitin: komponent i kartilagos se kyceve. Kolagjen : Proteine qe gjendet ne indin lidhor…
Hair Tone Nails & Skin

Hair Tone Nails & Skin

E pershtatshme per: 1. Njerezit me foke te holle dhe te demtuar dhe me probleme renieje 2. Njerezit me lekure…
LivaPure

LivaPure

Eshte nje formulim special me perberes natyrore per te ndihmuar funksionimin e melcise dhe regullimin e metabolizmit te yndyrnave. Perberja…
Prostalive

Prostalive

Suplement ushqimor per shendetin e prostates me kombinim bimesh tradicionale: vaj nga farat e kungullit, sheges dhe gjethet e hithrave.…
Multi Senior 50+

Multi Senior 50+

Ginkgo biloba, Bilberry, Q10, Lutein • Suplement ushqimor me multivitamina Multi Senior 50 + eshte nje formulim multivitaminoz i pershtatshem…
Nutralax

Nutralax

Suplement ushqimor i pershtatshem per te lehtesuar konstipacionin dhe stimuloje levizjet e zorreve me gjethe sene, aloe dhe psyllium. Perfitimet:…
Omega 3

Omega 3

Omega 3 1.000 Fish Oil – EPA/DHA SUPLEMENT USHQIMOR me Omega 3 acide yndyrore Omega 3 eshte nje grup i…
Omegalen 3

Omegalen 3

SUPLEMENT USHQIMOR me acide yndyrore Omega 3.6.9 Nje kombinin i vajit te peshkut, vajit te fares se lirit dhe vajit…
Vitamin B12

Vitamin B12

VITAMIN B12 500 pg Suplement ushqimor me vitamine B12 Vitamina B12 ose cianocobalamina eshte nje vitamine e tretshme, nje nga…
Vitamin B50 Complex

Vitamin B50 Complex

SUPLEMENT me vitamina B Vitaminat B jane nje grup vitaminash te tretshme ne uje qe nuk mund te ruhen dhe…
Vitamin D3

Vitamin D3

Vitamin D3 1.000 iu SUPLIMENT USHQIMORme Vitamine D3 Vitamina D eshte nje substance shume e rendesishme e tretshme ne yndyre.…
Vitamin E

Vitamin E

VITAMIN E 400iu SUPLEMENT USHQIMOR me Vitamine E Vitamina E ose tokoferoli, eshte nje substance e tretshme ne yndyrna me…
Cranberry

Cranberry

Per nje trakt urinar te shendetshem Infeksionet e traktit urinar jane problemet me te shpeshta tek femijet dhe adoleshentet, te…
Zinc Plus C

Zinc Plus C

Zn 16mg Vitamin C 150mg SUPLEMENT USHQIMOR me Zink dhe Vitamine C Zinku eshte nje nga mineralet me te rendesishem…
Osteorin K2

Osteorin K2

Suplementi ushqimor Osteorin-K2 është një kombinim i mikronutrientëve me vitaminë K2, si menaquinone-7 (MK-7) në formën inovative K2VITAL® DELTA. K2VITAL®…
Femina Fertinal

Femina Fertinal

Femina Fertinal është një formulë sinergjike që konsiston në kombinimin vitaminave dhe mineraleve të acidit folik, PABA, zink, baker, jod,…
Probiozen

Probiozen

Probiozen është një suplement ushqimor i cili përdoret për ekuilibrimin e florës normale intestinale. Përbërësit: Probiotik, përzjerje të baktereve 3…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  |  

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania always dedicated to offer quality products and services with a wide range of pharmaceutical products and the representation of well known companies.

(+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Our Pharmacy Opening

Mon - Sun
8:00 to 00:00

Get Connected