Brainil

Brainil

Permireson neurotransmetimin dhe eficiencen mikrovaskulare Tableta te veshura, kuti x 30 tableta Perberja L – acetilkarnitine 500mg Ginkgoselect Phytosome 80mg…
Enterovital

Enterovital

Flakone njedozesh, kuti x 8 flakone Bustina 2.5g, kuti x 10 bustina Perberja 1 flakon permban: Fermente laktike 7,5 mld;…
Smectidral

Smectidral

Dispozitiv mjekesor Diosmectite 3g + elektrolite Pluhur per suspension oral ekstempore Paketim me 30 bustina Me veprim antidiarreik per gastroenteritet…
Viscoflu

Viscoflu

Aktivitet mukolitik superior per mireqenien e rrugeve respiratore Bustina 3g, kuti x 20 bustina Perberja N-acetil-L-cisteina 200mg Seratiopeptidaze (Serrazimes®) 33mg…
Viscoflu  spray nazal

Viscoflu spray nazal

Përbërësit aktivë: Është një solucion hipertonik i NaCl të3% + n-acetylcisteine ne nje pH fiziologjik. Indikacionet Viscoflu përdoret për fluidifikimin…
Viscoflu Ampule

Viscoflu Ampule

Dispozitiv Mjekesor NaCI 3% + N-acetilcisteine 300mg Tretesire hipertonike per nebulizim dhe inhalacion Paketim me 10 ampula Veprim i dyfishte…
Liovital AD

Liovital AD

Rikuperon rritjen normale Flakon, kuti x 7 flakone Perberja Vitamine A 1200mcg-Vitamine D 7.5mcg Ekstrakt poline 30mg Indikacionet/Karakteristika Indikohet per…
LioVital Plus

LioVital Plus

Flakon, kuti x 10 flakone Perberja Ginseng (Panax ginseng) ekstrakt i thate rrenje 10% Guarana (Paulinia cupana) ekstrakt gjysem i…
LioVital Mirtillo

LioVital Mirtillo

Flakon, kuti x 8 flakone Perberja Vaccinium Myrtillus e.s. (ekstrakt boronice) 228mg Vitis vinifera e.s. (ekstrakt rrushi) 57mg Polene e.s.…
Emacrit

Emacrit

Dispozitiv mjekesor Perbersit aktiv Ferro saccarato Fe3+ 79 mg(30mg) | Vitamine C 70mg | Vitamine B6 3mg Acid folic 300mcg…
Ginestra

Ginestra

Rikthim i shpejte i aciditetit dhe rikuperim i atrofise se mureve vaginale 14 ovula vaginale Perberja Laktobacil acidofil 500.000.000 U.F.C.…
Venolen Idrogel

Venolen Idrogel

Xhel, tub 40ml Perberja • Trokserutine 1% • Eskine 1% (ekstrakt geshtenje e eger) • Glukozaminoglikani 0.6%. Indikacionet/Karakteristika Venolen Idrogel…
Venolen Plus

Venolen Plus

vepron shpejt ne dhimbjet dhe edemat lokale, mund te perdoret gjate shtatezanise Tablete e veshur, kuti x 20 tableta Perberja…
B Vital Totale

B Vital Totale

Te gjitha vitaminat B dhe acidi folik, ne doza te balancuara. Pa sheqer dhe glutine Tableta eferveshente, kuti x 20…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  |  

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania always dedicated to offer quality products and services with a wide range of pharmaceutical products and the representation of well known companies.

(+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Our Pharmacy Opening

Mon - Sun
8:00 to 00:00

Get Connected